ART / Lithographs / Litograph in colors 16033183
nr 1603 3183
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Erland Cullberg (1931-2012), Sweden. Signed, numbered 31/220. Litograph in colors. Sheet: 56x43, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 31/220. Färglitografi. Bladets mått: 56x43, oramat löst blad
Erland Cullberg, Swedish painter, born 1931, dead 2012.
SEK 200
Monday Mars 4 2024
at 19:45:56
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
Erland Cullberg
Read more about Erland Cullberg